Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapımı

İğne oyası yazma kenarı yapımı hazırladık. İğne oyası modellerinden şifon, krep kumaşlar kenarına, yazma kenarlarına çok yakışacak bir örnek. İğne oyası mutfak havlularında da kullanılabilir. İğne oyası yazma kenarı tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte oyayı kullanabilirsiniz. Çiçekli iğne oyaları yapılışı, yapraklı modeller, boncuklu iğne oyaları, pullu iğne oyaları çok kullandığımız, yazma kenarlarına çok yaptığımız oyalardan. Zarif modeller yazmalarda çok güzel duruyor. Çıtı pıtı modeller, basit iğne oyaları daha şık ve gösterişli duruyor. İğne oyalarında havlularda kullanılan enli modeller yazmalara da uygulanıyor. Bence olmuyor. Çok ağır duruyor. Belki köşelere uygulama yapılabilir. Yazma köşelerinde havlularda kullanılan modeller aralarda çıtır küçük modelleri kullanıldığında çok daha şık duracaktır. Yazma iğne oyası yapılışı videolu birçok model anlatımı hazırladık. Beğendiğiniz modelleri yazmalarda, havlularda, namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Şimdi yine çok beğeneceğiniz iğne oyası yazma kenarı yapımı anlatımına geçelim.

İğne Oyası Yazma Yapılışı Anlatımlı

Mavi tonlarında yapılmış çok güzel bir oya tarifi. Farklı renklerde de yapabilir istediğiniz yazmalarda kullanabilirsiniz. Desenli yazmalarda da çok güzel olur. Turuncu kısmı 3 farklı renkte yapabilirsiniz. Mavi kısımları kik kısımlarını yeşil renklerde yapabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı yapımı mavi bir yazma kenarına hazırlanmış. Model oldukça güzel ve sade. Gösterişli bir model. Her yazmaya uyarlanabilir.

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapımı

İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı model kendine model arayanlar için, satış yapanlar için harika bir model. Baştan sona detaylı anlatımı ile örneğimizin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler