Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapımı Anlatımlı

İğne oyası yazma modellerinden ağır ve çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. İğne oyası yazma kenarı yapımı anlatımlı modelin tamamına uygulayabilirsiniz. Yada sadece köşelere yapabilir araya farklı örneklerle oyayı tamamlayabilirsiniz. İğne oyası çiçekli model çok hoş zarif bir örnek. İğne oyası havlu modellerine, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası yapımı dağlarla birlikte de kullanabilirsiniz. Birazdan iğne oyası yazma kenarı yapımı anlatımlı modelin yapılışını izleyeceğiz. İğne oyası çember oyaları çok güzel bir örnek. Yazmalarınıza yapabilir satış yapıyorsanız bu örneği kullanabilirsiniz. Çiçekli iğne oyası yapımı yine ağır örneklerden. Motif yapıyoruz. Yazmaya ekliyoruz. Havluya ekliyoruz. Namaz örtüsüne ekliyoruz. İğne oyası pike modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı yapımı anlatımlı modelin detaylı yapılışına geçelim. Daha fazla model anlatımına önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Kenarı

İğne oyası yazma kenarı örnekleri çok güzel bir model. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanabileceğiniz şahane bir model. Son zamanlarda tek renk yazmalara renkli oyalar çok yapılıyor. Deseni az olan yazmalar seçiliyor. Kenarlarında su olan desen olan yazmalar kullanılıyor. Sizde tercihinize göre yazmalar seçebilir sizlerle paylaştığımız anlatımlı modelleri kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapımı Anlatımlı

İğne oyası rokoko düğümü ile süslenmiş. İğne oyası tohum yapımı olarak kullanılıyor. Sizde yaptığınız oyalarda kullanabilirsiniz. Model bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. Yazmalarınızda veya diğer kumaş kenarlarında yapmak isterseniz iğne oyası yazma kenarı yapımı anlatımlı modelin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler