Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Namaz Örtüsü

Harika bir örneğin yapılışı daha var sırada. Çok beğeneceksiniz. İğne oyası namaz örtüsü olarak paylaşıyoruz ama iğne oyası havlu kenarlarında da çok güzel duracak bir model. Yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılıyor. Eğer takıldığınız bir konu olursa videonun altına yorum yapabilirsiniz. Bildiğimiz her konuda sizlere elimizden geldiğince hızlı şekilde cevaplamaya çalışıyoruz. İğne oyası örnekleri bizden çok istek alıyor. Bizde güzel anlatımlı güzel videoları sizlerle buluşturuyoruz. Artık bende iğne oyası biliyorum. Ve henüz video çekmeye başlamadım. Sizlerle iğne oyası tekniklerini anlatan güzel bir video çekmeyi düşünüyorum. İnşallah beğenirsiniz. Birazdan paylaşacağımız modeller gibi video çekmek için biraz daha profesyonelleşmem gerek.

Namaz başörtüsü iğne oyası örneklerinde genelde dağlı modeller tercih ediliyor. Enli ve ağır örnekler. Dağlı modellerin içi iğne oyası file işi ile dolduruluyor ve çok güzel duruyor. Dilerseniz boncuklar da kullanabilirsiniz. İğne oyası namaz başörtüsü için boncuklar da kullanabilirsiniz. Yaptığınız oyanın uygun yerlerine boncuklar ekleyebilirsiniz. Namaz örtüsü iğne oyası için iki dağ arasına çiçek motifleri de yerleştirebilirsiniz, farklı örneklerde. Çok şık ve zarif duruyor. Evet bu kadar modellerden bahsettikten sonra şimdi iğne oyası namaz örtüsü yapılışına geçelim. Hazır mısınız bu güzel örneğin yapılışını izlemeye.

İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapılışı Video

Çok güzel çok zarif bir örneğin yapılışı var. İğne oyası pike modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsünün bittiğinde duruşunu görelim önce.

İğne Oyası Namaz Örtüsü

İğne Oyası Namaz Örtüsü 1

Sıra geldi yapılışını görmeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler