Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk Yazma İğne Oyası Modelleri Yapılışı

İğne oyası modellerinden tek renk yazmalara veya desenli yazmalara uyarlayacağımız çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Tek renk yazma iğne oyası modelleri yapılışı. Uzun uzun yapraklarıyla ilginç bir çiçek. Yapılmaya değer tasarım modellerden. İğne oyası yazma modelleri çeyizlik oya modellerinden yazmalara en çok uyarladığımız örneklerden. İğne oyası yazma örneklerine en güzel oyaları bulup yapıyoruz. Boncuklu iğne oyaları, pullu iğne oyaları, sade zarif iğne oyaları… Hepsinden mutlaka her çeyizde bulunuyor. Yazmalara çok yakışacak iğne oyası örneği sizin ellerinizden çıkan iğne oyaları diyoruz. En güzel modelleri videolu olarak paylaşmaya devam ediyoruz. Tek renk yazmalara, desenli yazmalara uyarlayacağımız yeni iğne oyası modellerinin anlatımına geçiyoruz.

Tek Renk İğne Oyası Yazma Örneği

Sarı tonlarında yazmaya uyarlanmış yeni bir modelin yapılışını izleyeceğiz. Daha sonra ister siyah ister beyaz, kırmızı istersek renkli desenli yazmalara en güzel oyaları yapmaya başlayacağız. Yazmanız eğer siyah veya beyazsa her renkle oyayı yapabilirsiniz. Her renk çok yakışacaktır. Diğer renklerde yazmalara ise seçtiğiniz renge uygun ipleri kullanabilirsiniz.

Tek Renk Yazma İğne Oyası Modelleri Yapılışı 1

Tek Renk Yazma İğne Oyası Modelleri Yapılışı

Oyamızı yapıp tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Oldukça güzel ve zarif duruyor. Hatta en uç kısımlarda boncuk kullanılsa nasıl olur. Sanırım ağır olur düşer düzgün durmaz. Ama alt zeminde boncuk kullanılabilir. Boncuklu veya boncuksuz çok hoş bir oya. Gelin birlikte tek renk yazma iğne oyası modelleri yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler