Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı Yazma

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak yeni bir modelin yapılışını hazırladık. Yeni iğne oyası örneği yapılışı yazma modeli. 5 yapraklı çiçekten oluşan zarif iğne oyalarından. Son çıkan iğne oyası modellerini tek renk yazmalara, desenli yazmalara keyifle uygulayabilirsiniz. Özellikle çeyizlik iğne oyaları olarak yapabileceğiniz yeni iğne oyalarından. Görselde pembe renk yazmaya uyarlanmış bir örneğin yapılışını da göreceğiz. Buda bize seçeceğimiz yazma renklerinde fikir verecek.

Eğer söz konusu çeyizse ilk yaptığımız oya modellerinden biri iğne oyaları oluyor. En güzel iğne oyalarını araştırıyor, buluyor ve yazmalarımıza, havlularımıza uyguluyoruz. Basit iğne oyası modeli yapımından başlayıp ağır iğne oyalarına doğru tercihler yaparak kızlarımızın, oğullarımızın çeyizlerine en güzel modelleri yapıyoruz. İğne oyası üç boyutlu çiçek yapılışı ağır örneklerden. Yazmalara, fularlara ve takı yapımında tercih edebilirsiniz. Tek renk yazma iğne oyası örneği ise tercih edeceğiniz her yıl güzelliğini koruyacak modası geçmeyecek örneklerden. Şimdi yeni modelin yapılışını öğrenmeye geçelim.

Yeni İğne Oyası Yapılışı Tülbent

Yazma kenarlarına uyarlayacağımız bir modelin yapılışını daha hazırladık. Pembe renk iğne oyası modellerinden de diyebiliriz. Sadece pembe yazmalara değil düz her renk yazmaya ve desenli yazmalara uyarlayabiliriz. Hatta bu modeli iğne oyası dağlarla birlikte havlu kenarları modelleri olarak da yapabiliriz. İki dağ arasına çiçekli modeli kurduğumuzda iğne oyası havlu kenarları içinde uygun olur.

Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı Yazma 3

Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı Yazma 2

Modeli yakından inceledik. Nasıl durduğunu gördük. Son olarak videoya geçelim ve yeni iğne oyası örneği yapılışı yazma modelini videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Yeni İğne Oyası Örneği Yapılışı Yazma”
  1. Lenta Rabelo Costa Rabelo dedi ki:

    Nossa, é muito lindo! 😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler