Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Basit İğne Oyası Modeli Yapımı

Hem iğne oyası havlu kenarı, hem de iğne oyası yemeni kenarı olarak yapabileceğiniz çok şık bir resimli iğne oyası modelleri daha anlatmak istiyorum sizlere. Sizlere daha önce iğne oyasının temel taşı olan videolu iğne oyası zürafa tekniğini videolu olarak anlatmıştık. Genel olarak iğne oyası modellerinde zürafa tekniği kullanılıyor. Yine sizlere videolu iğne oyası havlu kenarı yapılışından da bahsetmiştik. Yeni başlayanlar ve yapan arkadaşlardan iğne oyası modelleri arayanlar için güzel bir örnek.

Model basit ve çok zarif. Çeyiz hazırlığında bulunan arkadaşlar kolaylıkla yapabilirler. Satış yapan arkadaşlar da videolu anlatım iğne oyası modellerinden yapabilirler. Küçük havlu üzerine yapıp kadife kumaş kutu kaplamadan kadife kutu havluluk içine yerleştirerek misafir havlusu olarak kullanabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda eminim çok şık duracaktır.

Basit iğne oyaları havlu örnekleri ile renk renk bahar canlılığında havlular hazırlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde basit iğne oyası yazma modelleri yaparak hem çeyizinize hem kendinize çok güzel yemeniler hazırlayabilirsiniz. Satış yaparak ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Basit iğne oyası havlu kenarı video

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Videolu, Basit İğne Oyası Modeli Yapımı”
  1. alicia veronica pellerano araya dedi ki:

    guau que maravillas de trabajos gracias por compartir felicitaciones a ud por sus trabajos

    1. Melek dedi ki:

      gracias

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler