Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne ile Mekik Oyası Yapımı

İğne oyası modelleri ile mekik oyası modellerinin birleşiminden oluşan harika bir model. İğne ile mekik oyası yapımı. Dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Yazma modellerinde veya havlu modellerinde çok zarif bir örnek. İğne oyaları ile mekik oyalarını birleştirerek harika oyalar yaptık daha önce. Şimdi biraz bunlardan bahsedelim. Mekik oyası lolipop örneği değişik ve güzel bir örnek. İki renkli pırpırlı mekik oyası yapılışı da çok beğeneceğiniz modeller arasında. Mekik oyası çiçek nasıl yapılır bahsetmiştik. Dilerseniz o örneği de yapabilirsiniz. Çok güzel ve benim en beğendiğim modeller arasında yer alıyor. Çiçekler tığ oyalarına da, iğne oyalarına da, mekik oyalarına da çok yakışıyor. Hadi şimdi yapılışına geçelim.

Mekik İğne Oyası Karışımı

Mekik oyasının ve iğne oyasının birleşimi ile yapılan oyalar çok güzel oluyor. Sizde bu modelden yola çıkarak değişik modeller tasarlayabilirsiniz. Havlular için iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanacağınız yapraklı bir model. İğne ile mekik oyası yapımı detayları videoda anlatılmış. Takip ederek yapabilir ve havlularınızda, yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Çiçek kısmını farklı iğne oyaları ile birleştirebilirsiniz. Eminim sizlerin ellerinden çıkacak oyalar çok güzel, muhteşem olacaktır.

İğne ile Mekik Oyası Yapımı

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi olacak. Harika değil mi. Ben çok beğendim. Sizde yapıp yazma veya havlularınıza eklediğinizde muhteşem olacaktır. Şimdi iğne ile mekik oyası yapımını izleme zamanı. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler