Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Dağ Yazma Örneği Yapılışı

İğne oyası küçük dağ yapılışı hazırladık. Daha sonra dağın üzerine küçük bir çiçek yerleştirdik. İğne oyası yazma kenarlarında, iğne oyası mutfak havlusu kenarlarında kullanacağımız bir oya yaptık. İğne oyası yazma modellerinde çok güzel örneklerin yapılışını hazırladık. Yazma kenarlarında çeyizlik oya yapıldığında ilk olarak iğne oyalarını tercih ediyoruz. Şimdi yazma kenarlarına yapacağımız birkaç modelden bahsedelim. İğne oyası kolay karanfil yapımı tek renk veya desenli yazmalarda kullanacağınız çok güzel bir örnek. İğne oyası kolay lale yapılışı yine çok zarif bir örnek. Yazmalarda muhteşem duracak. Yeni iğne oyası modelleri yazma örnekleri için dağlı çiçekli örneğin yapılışına geçelim. İğne oyası dağ yazma örneği yapılışı çok beğeneceğiniz kolay ve gösterişli iğne oyalarından.

Çiçekli Dağ Yapımı İğne Oyası

Küçük dağ yapıyor ve üzerine pırpırlarla çiçekler yapıyoruz. Küçük bir iğne oyası file işi gibi duruyor. Çiçeklerin dalını yaparken file işi tekniğini kullanıyoruz. Aynı dağ tekniğini kullanarak farklı çiçekler de yapabilirsiniz. Çiçek kısımlarına boncuk veya puf eklemesi de yapabilirisiniz.

İğne Oyası Dağ Yazma Örneği Yapılışı 1

İğne Oyası Dağ Yazma Örneği Yapılışı

Çok hoş duruyor değil mi. Eğer modeli beğendiyseniz ve yapmak isterseniz detaylar hemen altta bulunan videoda. İğne oyası dağ yazma örneği yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler