Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Süpürge Modeli Nasıl Yapılır?

Harika bir model daha. İster tek renk isterseniz renkli olarak hazırlayabileceğiniz iğne oyası modellerinden süpürge örneği. İğne oyası kursuna gittiğim dönemde bu modeli denemiştim. Daha sonra öylece yarım kaldı. Ben iğne oyası namaz örtüsü için yapmak istediğimden büyük firkete ile denemiştim. Çok güzel bir model oluyor. İğne oyası havlu veya namaz örtülerinde kullanmak isterseniz büyük firketeleri kullanabilirsiniz. Videoda iğne oyası süpürge modeli nasıl yapılır detaylı bir şekilde yapılıyor. İğne oyasını ilk kez yapacaklar için biraz zor bir model olabilir. Biraz ağır ve zor bir model. Ve yazmalarınızda çok şık duracak bir model. Yazmalar için çatal iğnelerin başını keserek firketeye çevirebilir ve oyalarınızda kullanabilirsiniz.

İğne oyası firkete ile yaptığımız diğer modellerden bahsedelim biraz. İğne oyası fiyonk yapımı ve firkete iğne oyası yapımı da çok güzel modellerden. Bu modelleri de yazmalarınız, havlularınız için tercih edebilirsiniz. Hadi şimdi yeni modelin yapılışına geçelim.

İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı

Çok güzel bir model. Süpürgeleri iki renkli olarak da yapabilirsiniz. Örneklerini birazdan göreceğiz. Yazmalarda, havullarda, namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz uç kısımlarına küçük modeller ekleyebilirsiniz.

İğne Oyası Süpürge Modeli Nasıl Yapılır?

İğne Oyası Süpürge Modeli Nasıl Yapılır? 1

Modeller bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Aynı model iki farklı renk çalışması. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz. İşte bu muhteşem oyaların yapılışı. İğne oyası süpürge modeli nasıl yapılır izliyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler