Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Modası Hiç Geçmeyecek İğne Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden çok zarif bir modelin yapılışını hazırladık. Modası hiç geçmeyecek iğne oyası örneğinden. Eskilerden bir model. Her yazmaya çok yakışacak. Desenli yazmalarınıza da düz yazmalarınıza da gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Bugüne kadar çok güzel iğne oyası modellerinden bahsettik. Kolay iğne oyaları, ağır iğne oyaları, sıralı iğne oyaları, boncuklu iğne oyaları gibi birçok tarife yer verdik. Son paylaştığımız modeller arasında son çıkan iğne oyası  yazma örneği var. Keyifle yapacağınız örneklerden. Bir diğer model ise iki renkli sıralı iğne oyaları yapılışı. Yine güzel yazmalarınızı daha güzel hale getirecek örneklerden. Maalesef burada kısıtlı sayıda model önerisinde bulunabiliyoruz. Daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. şimdi çok beğeneceğimiz iğne oyası yapılışına göz atalım.

5 Yapraklı İğne Oyası Örneği Yapılışı

Çiçekli zarif iğne oyalarından bir anlatım daha. Bu modeli uzun senelerdir yapıyoruz. Gösterişli iğne oyalarından. Keyifle yapacak severek kullanacağız. Eğer iğne oyasını yeni öğrenmeye başladıysanız belki çiçek yaprakları sizi zorlayabilir. Onun dışında zorluğu olmayan yapılmaya değer bir model. Çeyizlik iğne oyaları olarak mutlaka yapın.

Modası Hiç Geçmeyecek İğne Oyası Örneği 1

Modası Hiç Geçmeyecek İğne Oyası Örneği

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylarıyla modası hiç geçmeyecek iğne oyası örneğinin yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler