Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Basit İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modelleriyle devam ediyoruz. Sırada yazmalarımızı süsleyecek basit iğne oyası yapımı var. Çiçekleriyle göz dolduran modellerden. İğne oyası kirpik yapımı ve iğne oyası düğüm yapımı tekniklerinin bir arada olduğu örneği dilerseniz iğne oyası mutfak havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda muhteşem duracak örneklerden. İğne oyası örneklerini çeyizler için çok yapıyoruz. İğne oyası bilenler satışı da çok yapıyorlar. Aile bütçelerine katkıda bulunuyorlar. El emeğini kazanca çeviriyorlar. Birazdan paylaşacağımız kolay iğne oyası modelleri de sizlere çok sipariş aldıracak çok zarif örneklerden. İğne oyası yapılışı ve örneği iğne oyasına yeni başlayanların da yapacağı örneklerden. Çiçekleri renk renk yapabilirsiniz. Yazma içinde bulunan renklerden çiçekleri yapabilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası modelleri tek renk yazmalarda da muhteşem duracak. Zıt renklerde bazen göz alıcı olabiliyor. Dikkat çekiyor. Yazmalarınıza zıt renkleri de kullanabilirsiniz. Şimdi bu kadar bahisten sonra basit iğne oyası yapımına geçelim.

Ayşe’nin İğne Oyası Modelleri Yeni

Yeni bir modelin anlatımıyla devam ediyoruz. Mor ve lila rengin kullanıldığı çiçekli bir oya. Oya örneklerinde sizde sevdiğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Tek renk iğne oyası modellerinde daha önce kullandığımız eski iğne oyası modellerini de kullanabilirsiniz. Tabi desenli yazmalarınızda da. Tek renk diye sınırlandırmayalım.

Basit İğne Oyası Yapımı

Yukarıdaki gibi desenli bir yazma ve içinde bulunan renklerden ip seçimleri yapılmış. Oya ise bittiğinde aşağıdaki gibi duracak.

Basit İğne Oyası Yapımı 1

Sıra geldi basit iğne oyası yapımını videolu izlemeye.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler