Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Papatya Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden yepyeni bir örneğin yapılışını hazırladık. Papatyalı iğne oyalarını kullanmayı çok seviyoruz. Bugün yeni iğne oyası papatya modeli yapılışı hazırladık. Adım adım yeni iğne oyası modellerinin yapılışını öğrenecek daha sonra tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda örneği kullanabiliriz. Sarı ve beyaz iplerle papatyalarımızı yapıyoruz. Bu güzel örneği farklı renklerle de yaparak yazmalarınızda kullanabilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız papatyalı oyalara değineceğiz. Daha sonra yeni modelimizin anlatımını inceleriz. Eğer yeni başladıysanız ve kolay modelleri arıyorsanız papatya iğne oyası yazma örneğini yapabilirsiniz. Siyah yazmaya iğne oyası çok yakışacak. Papatya modeli iğne oyası ise kulak çöpüyle yaptığımız oyalardan. İğne oyasından motiflerle yapılmış örnek çok sevildi. İğne oyası papatya yapımı anlatımlı örnek ise havlu kenarlarında kullanacağınız iğne oyalarından. Daha burada bahsedemediğimiz birçok iğne oyaları yapılışı var. Beğendiğiniz örnekleri inceleyebilir yazmalarınızda, havlularınızda veya namaz örtüsü modellerinde kullanabilirsiniz. Şimdi ise yine papatya ile yaptığımız yeni iğne oyası papatya modeli yapılışı detaylarına geçelim.

Papatyalı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Mor, siyah, kırmızı, beyaz, yeşil gibi birçok renkte yazmaya uyarlayacağımız keyifli örneklerden. İğne oyası düğüm teknikleriyle yapılmış papatyalar yazmalara çok yakışacak.

Yeni İğne Oyası Papatya Modeli Yapılışı

Mor yazmaya yapılmış papatya oyası yapıldığında yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. O halde son olarak videoya geçelim ve yeni iğne oyası papatya modelinin yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler