Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu İğne Oyası Çiçek Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok hoş çok zarif bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada 3 boyutlu iğne oyası çiçek yapılışı var. Yazmalarınıza çok yakışacak. İğne oyası yazma modellerinde, iğne oyası gözlük ipi yapılışında, iğne oyası küpe yapımında, takı yapımında kullanabilirsiniz. Beyaz, sarı, mavi bir arada kullanılarak yapılmış çiçeğin detaylı yapılışını birazdan öğreneceğiz. Öncesinde daha önce yaptığımız iğne oyalarına değinelim.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız 3 boyutlu iğne oyalarından bahsedeceğiz. İğne oyası güllü yazma örneği yapılışı çok zarif çok şık ağır iğne oyalarından. Çeyizlerde gösterişli modeller arıyorsanız tam sizlere göre bir örnek. İğne oyası mini gala çiçeği yazma örneği muhteşem bir model. Laleli örnekler arıyorsanız iğne oyası yeni lale örneği yapılışına göz atabilirsiniz. Gelelim yeni model 3 boyutlu iğne oyası çiçek yapılışına.

3 Boyutlu Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Mavi, beyaz ve sarı renklerle yapılmış muhteşem güzellikte bir oya. Elinizde olan yazmaların içinde bulunan renklerle çiçekleri belirleyerek yapabilirsiniz. Her renk yazmaya çok yakışacak modellerden. Ağır bir model olduğu için ilk defa iğne oyası yapacaklara, iğne oyasına yeni başlayanlara zor gelecektir. O yüzden daha kolay modellerle başlayabilirsiniz. Bu modeli kaydedip iyice ilerledikten sonra bu güzel zarif oyayı yapabilirsiniz.

3 Boyutlu İğne Oyası Çiçek Yapılışı 1

3 Boyutlu İğne Oyası Çiçek Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde anlatıma geçelim. Detaylarıyla 3 boyutlu iğne oyası çiçek yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler