Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Örümcek Ağı Örneği

İğne oyası yazma modellerinde, havlularda, namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Çok şık bir örnek. Tüm püf noktaları ile birazdan yapılışı sizlerle. İğne oyası örümcek ağı örneği son çıkan örneklerden. Yazmalar için biraz daha küçük yapabilirsiniz. Havluya ekleyeceğiniz zaman motifi büyütebilirsiniz. Yazmalarda çok büyük motifleri sevmiyorum. Tabi bu herkese göre değişir. Siz nasıl seviyorsanız öyle yapın. Tarifler bizden istediğiniz gibi uygulamak sizden. İğne oyası teknikleri nelerdir basit birkaç teknikten bahsetmiştik. İğne oyası köprü tekniği ile yapılan bir örnek örümcek ağı. Köprüleri atarak örümcek oya örneklerini oluşturuyoruz. İğne oyası örneklerinden daha çok örneğimiz var. Yapılışı video anlatımlı. İğne oyası papatya yapılışı modelleri ağır ve zarif bir örnek. İğne oyası havlu kenarı bademli örnek ise yazmalarda ve namaz örtülerinde de çok şık duruyor. Daha fazla model için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

İğne Oyası Örümcek Ağı Nasıl Yapılır?

İğne oyası örümcek ağı örneğini birçok yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası pike takımlarında da çok şık duracak bir model. Motifleri daha büyük yaparak iğne oyası yatak örtüsü, vitrin, salon takımı gibi modellerde de kullanabilirsiniz. Yuvarlak motifleri bir araya getirerek yeni bir parça, desen oluşturabilirsiniz.

İğne Oyası Örümcek Ağı Örneği

İğne Oyası Örümcek Ağı Örneği 1

Modelimiz bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir. Şimdi baştan sona tüm aşamalarının nasıl yapıldığını görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler