Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Seferde Biten Sıralı İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yazmalarda çok hoş duracak bir örnek daha. Sıralı iğne oyası modelleri. Oyayı aynı renk iple başlayıp renk değiştirmeden yapıyor ve tek seferde tamamlıyoruz. Tek seferde biten sıralı iğne oyası zarif ve çok şık. İğne oyası öğrenmeye yeni başlayanlar içinde çok güzel bir örnek. Hatta bu modelde kum boncuklar kullanabilirsiniz. Boncuklu iğne oyaları da yazmalarda güzel duruyor. Tabi abartmadan yeteri kadar kullanıldığında. Mesela sıralı iğne oyası yapımı tek seferde yapılan boncuklu oyalardan. İğne oyası sıralı anlatımlı model yapılışı birkaç kattan oluşan ve renkli iplerle yaptığımız iğne oyası örneklerinden. Yazmalarda çok şık duran bir diğer örnek ise tek renk yazmaya iğne oyası. Son olarak pırpırlarla yapılmış çıtı pıtı örnekten bahsedip yeni modelin anlatımına geçelim. İğne oyası sıralı modeli anlatımlı yapılışı. Mutlaka çeyizlerde bulunması gereken oyalardan.

Sıralı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yeşil yazmaya yeşil renkli iple uyarlanmış yeni bir örnek. Sıralı iğne oyaları tek renk yazmalarda olduğu kadar desenli yazmalarda da tercih ediliyor. Tabi son zamanlarda en çok tek renk yazmalar kullanılıyor. Tek renk yazmalara ise aynı renkle, uyumlu renkle veya zıt renklerle en güzel iğne oyası modellerini yapabilirsiniz.

Tek Seferde Biten Sıralı İğne Oyası 1

Tek Seferde Biten Sıralı İğne Oyası 2

Oyamızı tamamladığımızda tıpkı yukarıdaki gibi olacak. Çok güzel değil mi. O halde hemen videoya geçip tek seferde biten sıralı iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler