Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Sıralı Model Anlatımlı Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örnek anlatımı daha. Sıralı iğne oyası modellerini keyifle yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. Çok hoş duran bir örnek. Oyamızı birbiri ile uyumlu 2 renk kullanarak yapıyoruz. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda uygulayabilirsiniz. İğne oyası sıralı model anlatımlı yapılışı en yeni iğne oyalarından. Biraz iğne oyası yazma modellerinden bahsedil mi. İğne oyası minyatür gül yapımı yazmalarınıza çok yakışacak örneklerden. İğne oyası yazma örneği modeli yine 2 renkle veya tek renkle istediğimiz sırada yapacağımız örneklerden. Videolu yemeni kenarı iğne oyası çiçek modeli çok yaptık. Havlularımıza, namaz örtülerine, yazmalara renk renk, desen desen örnekler işledik. Yine yazmalarımıza çok yakışacak yeni bir modelle devam edelim. İğne oyası yazma örneği yapılışı.

Sıralı İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyalarından yepyeni çok zarif bir örnek daha. İğne oyası sıralı model anlatımlı yapılışı yazmalarınızda çok güzel duracak. Sonbahar renklerinde bir yazmaya sonbahar renklerinde bir örnek ile tamamladığımız kenar oyalarından. Basit sıralı iğne oyası örneği zürafalardan oluşuyor. Pırpırlarla yaptığımız oyanın nasıl durduğuna bakalım.

İğne Oyası Sıralı Model Anlatımlı Yapılışı 1

İğne Oyası Sıralı Model Anlatımlı Yapılışı 2

Çok zarif değil mi. Eğer satış yapıyorsanız bu model sizlere çok sipariş aldıracak. Ne dersiniz hemen yapılışına geçelim mi. Harika görünüyor.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler