Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Örneği Modeli

En güzel iğne oyası nasıl yapılır anlatan güzel bir video hazırladık. Severek yazmalarınıza uygulayacağınız örneklerden. İğne oyası yazma örneği modeli resimdeki gibi 4 sıra yapabilirsiniz yada 2 sıra yaparak da oyayı tamamlayabilirsiniz. İğne oyası yazma örneği zarif örneklerden. 4 sıra galiyle iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok şık duracaktır. 2 renkli iğne oyaları olarak yaptığımız örneği detaylı olarak videolu hazırladık. Videodan takip ederek modeli öğrenip dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Her zaman ilk olarak modeli örnek bezine çalışmayı unutmuyoruz. İğne oyası yazma modelleri anlatımlı çok örneğimiz var. Ve o modeller arasına yeni örnekleri ekmeye devam ediyoruz. İğne oyası yapılışı ve örneği için yazmamızı, iplik renklerimizi seçelim oyayı izlemeye koyulalım.

Sade Yazma İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası örneklerinden çok zarif bir model anlatımıyla içeriklerimize devam ediyoruz. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda kullanacağımız keyifli örneklerden. İğne oyası yazma örneği modeli pırpırlardan oluşuyor. Pırpırlar yapıp şekil veriyoruz. En altta küçük bir kaya, onun üzerinde ise pırpırlardan desenler. Bittiğinde ise model aşağıdaki gibi duruyor.

İğne Oyası Yazma Örneği Modeli 1

İğne Oyası Yazma Örneği Modeli

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer modeli beğendiyseniz ve hemen yapmak istiyorsanız hemen altta bulunan videodan detayları izleyebilirsiniz. Bol hobili, huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler