Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Dağ Örnekleri

Hem iğne oyası yazma modellerinde hemde iğne oyası havlu örneklerinde kullanabileceğiniz çok hoş bir örnek. İğne oyası dağ örnekleri sanki havlu için daha güzel olur gibi. Daha çok havluya yakışır gibi. Bu modelde kullanılan çiçekleri farklı modellerle birleştirerek kullanabilirsiniz. İğne oyası modellerinden beğendiğiniz dağlarla, yapraklarla kullanabilirsiniz. İki dağ arasına güzel bir yaprakla bu çiçeği kullanabilirsiniz. Dağın kenarına değil de orta kısmına yapabilirsiniz. Dağı biraz daha büyük yaparak içine 4 çiçek yerleştirebilirsiniz. Veya tepe kısmına çiçekleri koyabilirsiniz. İğne oyası dağlı birçok model var. Benim en çok beğendiğim modeller arasında iğne oyası çiçekli dağ yapılışı var. İğne oyası pırpırlı dağ yapımı da yine farklı dağ modellerinden. Bu güzel çiçekleri pırpırlı dağlarla da kullanabilirsiniz. Çiçeğin orta kısmına inciler dikebilirsiniz. Yakışacaktır. Yani bir oyayı birçok şekilde kullanabilirsiniz. Nasıl bir şekilde kullanabileceğimizden bahsettik. Şimdi orjinal hali ile nasıl yapılıyor onu izleyelim.

İğne Oyası Dağ Modeli Yapılışı

İğne oyası dağ örnekleri için her zaman kullandığımız zürafa ile yaptığımız modeli kullanıyoruz. Ve dağın kenarına çiçekler yapıyoruz. Ve dağlar arasına pırpırlarla minik çiçekler yapıyoruz. Ve oyayı tamamlıyoruz. Oya bu hali ile çok güzel. İğne oyası dağ örnekleri ile kullanılabilecek bir model.

İğne Oyası Dağ Örnekleri

Model yan yana devam ettiğinde çok güzel duruyor. Ve çok şık oluyor. Ağır ve zarif bir örnek.

İğne Oyası Dağ Örnekleri 2

İğne Oyası Dağ Örnekleri 1

Çok güzel görünüyor öyle değil mi. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen tarifini videolu olarak alt kısımda bulabilirsiniz. Yaptığınız modelleri yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler
error: