Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk İğne Oyası Yazma Örnekleri

Sıralı badem iğne oyası. Yazmalarda, havlularda, namaz başörtülerinde çok şık duracak bir örnek. Düz renk tülbent iğne oyaları bademli çok zarif bir örnek. Tek renk iğne oyası yazma örnekleri detayları videoda anlatılıyor. Bu oyayı videodan takip edip keyifle yapabilirsiniz. Bademleri renkli olarak da işleyebilirsiniz. İğne oyası modellerini dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Namaz başörtüsü iğne oyasında kullandığımız örnekte bademli. Bademlerin üzerine farklı teknikleri kullanarak yaptığımız bir tarif. İğne oyası motif çiçek yapımında da yine bademli bir örnek kullanıyoruz. İğne oyası bademli modellerini birçok tekniklerle veya üzerinde değişiklikler yaparak yepyeni modellere dönüştürüyor ve iğne oyası yazma kenarlarında, havlu kenarı modellerinde kullanıyoruz.

Sıralı Badem Oyası Nasıl Yapılır?

Çabuk ilerleyen çok zarif bir oya. Tek renk iğne oyası yazma örnekleri olarak hazırladık. Mutfak havlu kenarı modellerinde de kullanabilirsiniz. Daha büyük yaparak namaz örtülerinde de büyük havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Altta yapılan fıstıkların sayısını artırabilirsiniz.

Tek Renk İğne Oyası Yazma Örnekleri

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Son zamanlarda tek renk yazmalar ve tek renk oyalar çok yapılıyor. Ve çok şık duruyor. Tek renk yazmalara uygun bir renk ile veya zıttı bir renk ile yapabilirsiniz. O şekilde de oyalar çok güzel oluyor. 3 badem 3 baden olarak renk değişikliği yaparak oyayı yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmada tek renk iğne oyası yazma örneklerinin yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler