Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zarif İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yepyeni çok hoş bir modelin yapılışıyla  devam ediyoruz. Sırada çok beğeneceğimiz yazmalara çok yakıştıracağınız bir oya var. Zarif iğne oyası yapılışı. Tek renk yazmalarda ve desenli yazmalarda iğne oyasını keyifle yapabilirsiniz. Zarif iğne oyaları, yeni iğne oyası örnekleri yazmalarınıza yapacağınız uygun ip renkleriyle çok güzel olacak. En basit iğne oyasından ağır iğne oyası örneği yapılışından başlayarak çok güzel modellerin yapılışına değindik. İğne oyası nasıl yapılır, yapılan iğne oyası nasıl ütülenir gibi birçok konuya da değindik. Yaptığımız hobilerin fotoğraf çekimlerini de nasıl yapacağımızdan bahsettik. İğne oyasına ilk başlayanlarda ilerletmiş model arayanlarda aradıkları her şeyi bulabildiler.

En güzel iğne oyası modellerini birlikte öğrendik. Ben iğne oyasını belediyenin ücretsiz kurlarında öğrenmiştim. Birkaç sene oldu. Bu sene yine tekrar iğne oyası kursuna katılacağım. Henüz başlamadı. Devam edermiyim bilmiyorum. Biraz daha ilerletmek daha ağır modellerin de yapılışını öğrenmek istiyorum. Mesela iğne oyası file işi gibi. Buradaki modellerden de iğne oyalarını öğrenebilir yada sizde kurslara katılabilir yine paylaştığımız videoları takip edebilirsiniz. Gelelim asıl konumuza. Detaylarıyla zarif iğne oyası yapılışını öğrenelim.

İğne Oyası Yazma Örneği Nasıl Yapılır?

Pırpırlarla, küçük dağlarla yapılmış harika bir örnek. Sade yazma iğne oyaları veya desenli yazmalara oya olarak yapabilirsiniz. Naylon ipler, suni ipek ipler ile oyalarınızı yapabilirsiniz. İlk olarak oyamızın nasıl göründüğüne göz atalım.

Zarif İğne Oyası Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Son olarak ise videoya geçelim. Detaylı bir şekilde zarif iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler