Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yapraklı İğne Oyası Yapılışı

Harika bir iğne oyası tarifi hazırladık. Yapraklı iğne oyası yapılışı yazma ve havlularınızda kullanabileceğiniz harika bir örnek. Yapraklı iğne oyası yapılışı örneğini yaprakları baz alarak değişiklikler yaparak kullanabilirsiniz. İğne oyaları modellerinden sizlere en güzel en harika en şahane iğne oyalarının yapılışını videolu olarak hazırlıyoruz. Yapraklı modelde son çıkan iğne oyalarından. Oya örnekleri iğne oyası çok yapıp kullandığımız modellerden. Yazma oyaları olarak yapabileceğiniz bir tarif. Son günlerin popüler iğne oyası örnekleri arasında yerini alacak çok sipariş aldıracak bir örnek. İğne oyası fular modellerinde, iğne oyası tespih süslemelerinde de kullanabilirsiniz.

Yapraklı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yapraklı iğne oyası yapılışı süper bir model. Floş iplerle suni ipek iplerle yapabilirsiniz. Yapraklı iğne oyasında yaprak sayılarını tekli, ikili gibi çeşitlerle de yapabilirsiniz. İğne oyası çeşitlerini farklı desenlerle kullanabilirsiniz. Yaprak ağır bir örnek. Kenar suyu olarak daha kolay çıtır çıtır duran modelleri seçebilirsiniz.

Yapraklı İğne Oyası Yapılışı

Yapraklı İğne Oyası Yapılışı 1

Yapraklı harika bir model. Bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Tüm ayrıntıları videoda detaylı bir şekilde anlatılmakta. Oyayı ikili yapraklar arasına da koyabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Yine fıstıklı yaprak yapıp yanına tek yaprak olarak da çalışabilirsiniz. Hadi şimdi yapraklı iğne oyası yapılışının detaylarını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler