Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli İğne Oyası Yazma Modelleri

Havlu kenarlarında ve iğne oyası namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel bir oya. Motifli iğne oyası yazma modelleri videolu anlatımla sizlerle. İğne oyası tespih modellerinde de kullanabilirsiniz. Fular modellerini süslemede de. İğne oyası motif çiçek yapımını tığ oyaları ile de birleştirebilirsiniz dilerseniz. Çiçeği iğne oyası dağ çeşitlerinden yapıp iki dağ arasına bu güzel çiçeği yerleştirebilirsiniz. Firkete iğne oyası yapımı da motifli güzel örneklerden. Yazma ve havlularda çok kullanılıyor. En yeni iğne oyalarını takip edip sizler için videolu olarak hazırlamaya çalışıyoruz. En güzel modelleri, anlatımları en anlaşılır modelleri tercih edip yayınlıyoruz. Yine güzel bir örnek motifli iğne oyası yazma modelleri var. Motifleri az öncede dediğimiz gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz hemen yapılışına geçelim.

Çiçek Motifli İğne Oyaları

Motifli iğne oyası yazma modellerinin yapılışını öğrenirken aynı zamanda iğne oyası sinek kanadı yapımını, iğne oyası pırpır yapımını da öğreniyoruz. Sinek kanadını birçok çiçekte kullanıyoruz. Yine pırpırları da. Birazdan paylaşacağımız modelde yaprakların arasına çiçekli motifimizi ekliyoruz. Motifi farklı örneklerle de birlikte kullanabilirsiniz.

Motifli İğne Oyası Yazma Modelleri

 

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Motifi ve ayrıca yaprakları da farklı örneklerle birlikte kullanabilirsiniz. Daha fazla iğne oyası modelleri anlatımları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Şimdi nasıl yapıldığını görelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler