Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası 3D

İğne oyası modellerinden harika bir örnek daha. 3 boyutlu iğne oyası modellerini seviyorsanız yeni modellerden. İğne oyası 3d örneğini yazmalarda, havlularda, tespihlerde ve takı yapımı gibi çalışmalarda kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası modellerinden. Emekli çok güzel bir örnek. Yeni model 3 boyutlu örneğin yapılışına geçmeden önce daha önceki paylaştığımız 3 boyutlu iğne oyalarına değinelim. İğne oyası zil çiçeği yapılışı çok beğeneceğiniz yazmalarda ve havlularda da çok güzel duracak bir örnek. İğne oyası kelebek modeli yapılışı anlatımlı modelde isminden de anlaşılacağı gibi kelebekli bir örnek. Yine 3 boyutlu modellerden. İğne oyası yazma kenarı diye bahsettiğimiz model isi yine 3 boyutlu çiçekli örneklerden. Hepsi ağır muhteşem modellerden sadece birkaç tanesi. Daha fazla model anlatımı için önceki yazılarımızı inceleyebilir ve bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Örgü, hobi dünyası, kendin yap gibi projelerin en güzel, en yeni, hiçbir yerde görülmemiş örnekleri hazırlıyoruz. Sizden gelen güzel yorumlar bizi motife ediyor ve işimize daha sıkı sarılıp sizler için en güzel örnekleri hazırlamaya devam ediyoruz. Şimdi iğne oyası 3d modelinin tarifine geçelim.

Üç Boyutlu İğne Oyası Gül Yapımı

Harika bir çiçek. Havlu, namaz örtüsü, yazma, çeşitli süslemelerde kullanacağınız tomurcuk gülü andıran, çiçeği andıran bir model. Keyifle yapacağınız çalışmalardan olacak. Çeyizler için satışlar için şahane bir örnek.

İğne Oyası 3D 1

İğne Oyası 3D

İğne oyası 3d örneğinden 3 tane çiçek yapıp tespih süslemelerinde kullanabilirsiniz. Çiçeği küpe yapımı, kolye ucu veya fular yapımında kullanabilirsiniz. Birkaç tane yapıp yine el yapımı broş modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel ve zarif duruyor. Şimdi nasıl yapıldığını videolu olarak izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler