Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Kenarı

İğne oyası modellerinden yazmalarda kullanacağınız güzel bir örnek daha. 3 boyutlu iğne oyası modellerini seviyorsanız harika bir çiçek. Her zaman olduğu gibi tarifi videolu. İğne oyası yazma kenarı modelleri olarak değil iğne oyası fular modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası takı modellerinde kullanabilirsiniz. Çok hoş bir model. Çiçeği iğne oyası tespih modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel şahane iğne oyaları var. Beğendiğiniz modelleri istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Yaptığınız bir kanaviçe etamin örnekleri takımlarınızın kenarına iğne oyası örnekleri yapabilirsiniz. Dikiş projelerinizden diktiğiniz bir pareo kenarına, bir tunik, elbise kenarına iğne oyaları yapabilirsiniz. Özellikle yazlık kıyafetlerde eminim çok güzel duracaktır.

3 Boyutlu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası yazma kenarı, kolyeler, küpeler, havlu kenarları yapacağınız çok hoş bir oya. Tabi her zaman olduğu gibi detaylar videoda. Modelin ayrıntılarını videodan takip edip öğrenebilir daha sonra istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Kenarı

Model çok güzel görünüyor. Bittiğinde harika duracak. Özellikle çeyizleriniz için model arıyorsanız bu örneği tercih edebilirsiniz. Yapılışı zevkli güzel ve ağır bir örnek. Tek renk yazmalarınız içinde yapabilirsiniz. İçinde çiçekleri olan bir yazma içinde. Havluları unutmayalım. Tüm kumaş kenarlarına oya olarak yapabilirsiniz. İşte detayları. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler