Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Kolay İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası yazma modellerinden yine çok zarif bir modelin anlatımını hazırladık. Videolu anlatımla kolay iğne oyası modellerinden bir tarif. Tek renk yazma iğne oyası modelleri olarak yapabilirsiniz. Desenli yazmalarınızda yazma içinde bulunan renklerle ayarlamalar yaparak oyaları yazmalara uygulayabilirsiniz. Sade renk yazma modelleri çok tercih ediliyor. Çok zarif ve kullanışlı duruyor. Özellikle desenli kıyafetleri kullanırken sade yazmalar daha şık oluyor.

Her yazmada gördüğümüz modeli ister desenlilere ister düz yazmalara yapabilirsiniz. İğne oyası pırpır tekniğiyle yapılmış çok hoş bir model. İğne oyasına yeni başlayanların da rahatlıkla yazmalarına yapacakları modellerden. Sarı yazmaya iğne oyası olarak bebek mendili iğne oyası yazma modelleri olarak yapılabilir. İğne oyası mutfak havlularına yapılabilir. Tek renk iğne oyası yazma örneğinde uygun olan yerlere boncuk eklemesi de yapabilirsiniz. Yakışacaktır. Yazma için çiçekli iğne oyası yapılışı kolay model için videoya geçelim. Tüm ayrıntılarıyla renkli kolay iğne oyası yapılışı hemen aşağıda.

Kolay İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Renkli kolay iğne oyası yapılışı yapıldık. İğne oyasının temel tekniklerinden 2. sırada öğrendiğimiz pırpır, fıstık gibi isimlerle anılan bir teknikle yapıyoruz. Yapması kolay modellerden. Bu yüzden iğne oyasına yeni başladıysanız böyle bir modeli yazmalarınıza uygulamayı seçebilirsiniz.

Renkli Kolay İğne Oyası Yapılışı 2

Hardal yazmaya, kırmızı yazmaya, beyaz yazmaya, siyah yazmaya, yeşil yazmaya ve daha birçok renkteki desenli düz tüm yazmalara uygulayabileceğimiz kolay bir model. Gelin şimdi birlikte nasıl yapıldığını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler