Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Beyaz Tülbent İğne Oyası

Zarif boncuklu iğne oyalarıyla devam ediyoruz. Sırada boncuklu beyaz tülbent iğne oyası var. Çok zarif çok şık duruyor. Renkli yazmalarınıza da uygulayabilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsü modellerine de. Boncuklu iğne oyası namaz örtüleri olarak da uygun olacak örneklerden. Tek renk veya 2 renkli olarak da yapabileceğimiz örneklerden. İğne oyalarında boncuklar yeterli şekilde kullanıldığında çok güzel duruyor. Bana göre fazla abartmadan boncuk kullanmak şık oyalarımıza şıklık katacaktır. Boncuklu iğne oyası yazma modeli desenli yazmalarda da tek renk yazmalarda da kullanılabilir. Boncuklu iğne oyası yapılışı örneklerinde bazen tahta boncuklar, boru boncuklar veya çeşitli şekillerde pullar kullanıyoruz. Yıldız pullar, yuvarlak pullar kullanabiliriz. Bu modelde en uç kısma pul eklemesi yapılabilir. Az sonra paylaşacağımız iğne oyası örneklerinden olan anlatım Muş ilinde çok satılan, çok sipariş verilen örneklerdenmiş. Hadi nasıl yapılıyor öğrenelim.

Beyaz Tülbent Boncuklu İğne Oyası Örneği

Boncuklu beyaz tülbent iğne oyası çok amaçlı oyalardan diyebiliriz. Mesela namaz örtülerine uyarlayabiliriz. Tek renk veya desenli yazmalara uyarlayabiliriz. Beyaz yazmalarda da beyaz boncuklar kullanılarak yapılan çok güzel bir oya. Boncuklu iğne oyası tülbent örnekleri birkaç turdan oluşuyor. Zürafa tur sayısını ayarlayarak oyanın büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz.

Boncuklu Beyaz Tülbent İğne Oyası

Boncuklu beyaz tülbent iğne oyası bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok şık duruyor değil mi. Şimdi birlikte nasıl yapıldığını izleyelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler