Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şifon Namaz Örtüsü İğne Oyası

Kum boncuklu iğne oyalarından harika bir modelle devam ediyoruz. İğne oyası namaz örtüsü modellerine çok zarif bir örneğin anlatımını hazırladık. Namaz örtüsünde ara örnek olarak da çok kullanılan bir model. Boncuk eklendiğinde de muhteşem olmuş. Fazla abartmadan boncuk eklendiğinde zaten güzel olan iğne oyalarını daha güzel hale getiriyor. Namaz başörtüsü iğne oyası örneklerinde genelde şifon kumaşlar, krep kumaşlar kullanılıyor. Ağır iğne oyası modellerinden örnekler seçilip namaz örtüsü modelleri olarak yapılıyor. Zaten çeyizlerde 1 -2 tane iğne oyası namaz örtüsü örneklerinden oluyor. O yüzden de ağır modeller seçiliyor. İğne oyası namaz örtüsü modellerinde motifli örneklerde çok kullanılıyor. İğne oyası dağ çeşitlerinden yapılıyor. Daha sonra aralara çiçek motifleri ekleniyor. İğne oyası mevlüt örtüsü yapımı için sizde motifli modelleri kullanabilirsiniz. Şifon namaz örtüsü iğne oyasına motifli, düz, ağır, kolay, zarif tüm modelleri yapabilirsiniz. Hadi yeni modelin yapılışına başlayalım.

Boncuklu İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapılışı

İğne oyasının başlangıcında ve son turunda boncuk eklemesi yapılarak tamamlanmış harika bir iğne oyası. Sade olarak boncuksuz da yapabilirsiniz. Oya çok güzel. Sade de çok güzel olacaktır. Siyah, beyaz, kırmızı, mor, yeşil… Birçok renkle uyarlayarak yapabilirsiniz. Şimdi oyamızı yakından inceleyelim.

Şifon Namaz Örtüsü İğne Oyası

Şifon Namaz Örtüsü İğne Oyası 2

Şifon Namaz Örtüsü İğne Oyası 3

Çok güzel görünüyor değil mi? Eminim bu güzel oyanın nasıl yapıldığını merak ediyorsunuz. O halde hemen şifon namaz örtüsü iğne oyası anlatım videosuna geçelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler