Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sonsuzluk İğne Oyası

Sonsuzluk iğne oyası. İğne oyası örneklerinden yazmalarınızda muhteşem duracak bir örnek. Sonsuzluk iğne oyası modellerinden yeni örnek tarifi. Daha önce üst kısmı farklı şekillerde yapılmış iğne oyası yapılışlarına değinmiştik. Bugün üst kısmında yapraklar kullandığımız yeni modelin yapılışını inceleyeceğiz. Beyaz tülbent iğne oyası örnekleri, siyah yazmaya, yeşil yazmaya iğne oyası, mor yazmaya iğne oyası, desenli yazmaya iğne oyası gibi birçok renk üzerinde kullanacağınız bir örnek.

Şimdi daha önce yaptığımız sonsuzluk üzerine desen kurduğumuz oyalara değinelim. Sonrasında yeni modelimize geçeriz. İlk olarak sonsuzluk iğne oyası modeli yapılışına değinmek istiyorum. Parmağımıza sararak sonsuzluğu yaptık daha sonra üzerine pırpırlardan küçük yapraklar yaptık. İkinci olarak iğne oyası çiçekli sonsuzluk örneğini yaptık. Sonsuzluğun üzerine pırpırlarla çiçek dalları yaptığımız bir örnek oldu ikinci modelimiz. Üçüncü modelimiz ise siyah tülbent iğne oyaları. Yeni sonsuzluk örneklerinden. Sonsuzluk modellerini sadece iğne oyalarından yapmıyoruz. Tığ oyalarından da yapıyoruz. Mesela tığ oyası sonsuzluk yapımı beğeneceğiniz kolay örneklerden.

Sonsuzluk İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Sonsuzluk iğne oyası çeyizlerinden az önce bahsettik. Birazdan yapılışına geçeceğiz. Birçok yazmada severek kullanacağımız yeni bir örnek. İpek iple, naylon iplerle yapabilirsiniz.

Sonsuzluk İğne Oyası

Evet modelimizin üst kısımda nasıl durduğunu gördük. Şimdi nasıl yapıldığına geçelim mi. Eğer sonsuzluk iğne oyası nasıl yapılır merak ediyorsanız ilk yapmanız gereken  yazmalarınızı, iğnenizi ve ipinizi hazırlamak. Daha  sonra yapacağımız şey ise videoyu izlemek. Böylece yeni bir model yapılışı daha öğrenmiş olduk. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler