Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeşit Çeşit İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden harika bir oya daha. Çeşit çeşit iğne oyası modellerinden yazmalarınıza çok yakışacak bir örnek. İğne oyası modellerine videolu anlatımlı olarak er veriyoruz. Videolu anlatımlarla iğne oyalarını öğrenmek daha kolay ve daha anlaşılır olacaktır. İğne oyası tekniklerinden, iğne oyası örneklerinden bahsedelim biraz. Mesela kiraz oyası nasıl yapılır yine videolu olarak paylaşmıştık. Hem yazmalarda hemde havlu kenarlarında kullanabileceğiniz bir örnek. Sade renk iğne oyalarını tek renk yazmalarda kullanabilirsiniz. Havlu ve renkli yazmalarda da.  Çeşit çeşit iğne oyası modellerinde kullandığımız örnek biraz büyük bir örnek. Yazmalara ara ara yerleştirebilirsiniz. Havlularda da kullanabilirsiniz. Modelimizin yapılışına geçelim.

Büyük Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Çiçekli çok zarif bir oya. Havlularınızı süslemede, yazmalarınızı süslemede kullanabilirsiniz. İri çiçekli, büyük çiçekli oyaları ara ara serpiştirerek yaptığınızda çok daha güzel duracaktır. Büyük çiçekli modelleri yazmalara sık yerleştirdiğinizde kötü duracaktır. Yazmalar için daha zarif ince oyalar, çıtı pıtı oyalar kullanabilirsiniz.

Çeşit Çeşit İğne Oyası Modelleri

Modelimiz çok güzel. Yapraklar, zürafalardan oluşan bir model. Ayrıntılı yapılışı videoda yer alıyor. Yakın zamanda sizlere iğne oyası tekniklerinden oluşan güzel bir video çekmeyi düşünüyorum. O teknikleri öğrendikten sonra artık bir modelin fotoğrafına bakarak örnek bezlerinize modeli kolayca çıkarabileceksiniz. İlk yaptığınızda çirkin olacaktır. Ama üzerinde çalıştıkça düzelecek ve çok daha güzel olacaktır.

Çeşit Çeşit İğne Oyası Modelleri 1

Çeşit Çeşit İğne Oyası Modelleri 3

Model çok zarif. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler