Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Modelleri İğne Oyası

İğne oyası modellerinden havlu kenarı olarak yapabileceğiniz bir model hazırladık. Havlu modelleri iğne oyası örnekleri çok zarif bir örnek. Çeyizler için uygun ağır bir model. Havlu kenarı örneklerinde genelde ağır ve gösterişli modeller tercih ediliyor. Birazdan yapılışını paylaşacağımız modelde aynı şekilde ağır ve çok gösterişli bir model. Her renk uygulaması ile süper duran bir örnek. Simli iplerle de yapabilirsiniz. Araya karıştıracağınız simli ipler oyanızı çok daha gösterişli hale getirecektir. İğne oyası havlu kenarı modelleri anlatımlı olarak videodan takip edip istediğiniz kumaş kenarlarına oya olarak yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı örneklerini tığ oya örnekleri veya mekik oyası modelleri ile birleştirerek de yapabilirsiniz. İğne oyası yıldız çiçeği havlu yapımı çok yapılan motifli örneklerden. Daha fazla havlu modelleri iğne oyası örnekleri için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Hadi şimdi yeni örneğin yapılışına geçelim.

Ağır İğne Oyası Havlu Modelleri

İğne oyası modellerinden çok zarif bir havlu kenarı tarifi. Havlu modeller iğne oyası kenarında yaprakları olan, dalı olan çok beğeneceğiniz şahane bir örnek. Çeyiz hazırlığında iseniz bu modeli kaçırmadan yapın. Havlunuzda olan renklerle çok güzel olacaktır. Oyanın içine krem renk ipte karıştırabilirsiniz.

Havlu Modelleri İğne Oyası

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi . Ve çok ığır bir model. İğne oyası badem, zürafalar ile yapılan süper bir örnek. Havlu modelleri iğne oyası örneğinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler