Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Yapımı

İğne oyası modellerinde çok zarif bir örnekle devam ediyoruz. İğne oyası havlu yapımı dedik ama iğne oyası yazma, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabiliriz. Motifli iğne oyası modellerinden olduğu için birçok yerde kullanabilir. Havlu ve namaz örtülerinde iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte kullanabilirsiniz. İğne oyalarını yaparken suni ipek ipler, naylon ipler kullanabilirsiniz. Namaz örtüsü için krep, şifon gibi kumaşlar kullanabilirsiniz. Yazmalarda tek renk, desenli yazmalar kullanabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası havlu kenarları genelde ağır örneklerden oluşuyor. Satış yapanlar için ağır modellerin fiyatları da ona göre oluyor. İğne oyası yapılışı havlu örneği satış için çok uygun çeyizlik için çok uygun. Bu kadar bahsettikten sonra iğne oyası havlu yapımı ayrıntılarına geçelim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

İğne oyası havlu kenarı modeli yazma üzerine uygulanmış olarak görünüyor. Motifli model olduğu için her yerde kullanabiliriz. Yazma üzerinde olması sizi yanıltmasın. Yazmanın rengi de örneği de çok hoş.

İğne Oyası Havlu Yapımı

Evet model bittiğinde yukarıdaki gibi olacak. Muhteşem değil mi. Çok zarif. İnsan hemen bu oyayı yapmak istiyor. Eğer iğne oyası havlu yapımı örneğinin yapılışını izlemek istiyorsanız hemen alttaki videoya davet edelim sizi.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler