Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli

İğne oyası modelleri ile devam ediyoruz. Sırada şahane bir iğne oyası havlu kenarı modeli yapılışı var. İğne oyası namaz örtülerinde de kullanacağınız bir örnek. İğne oyası motifli modellerden. İğne oyası dağ çeşitleri ile yapılmış iğne oyası yıldız çiçeği tarifini yapacağız. İki renkli iğne oyaları olarak yapabilirsiniz. Dağlar farklı renk çiçekler farklı renk olacak şekilde. Sade renk olarak çiçekler beyaz, ortası sarı, yaprakları yeşil olarak da çok güzel bir oya olacak. İğne oyası havlu kenarı modeli çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarlarından. Ağır bir model. İğne oyası havlu kenarı örneklerinden beğendiğiniz modelleri namaz örtülerine de yapabilirsiniz. Havlu ve namaz örtülerinde büyük örnekleri kullanıyoruz genelde. İğne oyası havlu kenarı modelleri yapılışını videolu olarak hazırladık. Genelde modelleri videolu olarak hazırlıyoruz. Maalesef iğne oyası havlu kenarı yapılışı resimli anlatım örnekleri çok yok. Belki birkaç tane vardır. Önceki yazılarımızı inceleyerek tüm tariflere ulaşabilirsiniz.

İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Anlatımlı Yapılışı

İğne oyasından çok zarif ağır bir örnek daha. Çeyizlik iğne oyası modelleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyası deniz yıldızı, iğne oyası yıldız çiçeği olarak geçiyor ismi. Namaz başörtülerinde de kullanılacak bir örnek. Hatta sayıları azaltıp biraz daha küçük yapılarak iğne oyası yazma modellerinde de kullanılabilir. Beğendiğiniz dağlarla kullanabilirsiniz. Çiçekler renkli yapıldığında da çok güzel duruyor. Ama nedense beyazla yapılmış halini daha çok sevdim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli

Model çok güzel duruyor. Sade ve dikkat çekici güzellikte. Şimdi tüm detayları ile iğne oyası havlu kenarı modeli nasıl yapılır izleyelim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli 1

https://youtu.be/qoyx3CStVjU

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler