Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Ayçiçeği Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden yepyeni çok güzel bir örnek daha. Videolu anlatımlı bir model. Videoyu izlerken takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Yeni modelin yapılışı daha önce paylaştığımız firkete iğne oyası yapımına benziyor. Çok güzel bir model. İğne oyası ayçiçeği modeli yapılışında bulunan çiçeği istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi tarif bizden istediğiniz gibi uygulamak sizden. Havlu kenarı ve yazmalar için çok şık bir örnek. Daha kolay ve gösterişli iğne oyaları modelleri isterseniz limon iğne oyası modellerini deneyebilirsiniz. Pipetle yapılan bir oya. Ağır bir örnek olsun isterseniz çan iğne oyasını deneyebilirsiniz. İğne oyası havlu kenarları, iğne oyası yazma, iğne oyası fular modelleri ve iğne oyası tespih modelleri için kullanabilirsiniz. 3 boyutlu bir oya. Daha fazla iğne oyası örnekleri anlatımları için mimuu.com a bekleriz.

İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası ayçiçeği modeli yapılışı motifli iğne oyası modellerinden. Motifli şahane bir örnek. Tarifi tüm detayları ile videoda. İğne oyası namaz başörtüleri için de renk değiştirerek kullanabilirsiniz. Havlu, namaz örtüsü, yazma için kullanabileceğiniz bir model. Motifleri farklı süslemeler içinde kullanabilirsiniz. Fular , broş modellerinde kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Ayçiçeği Modeli Yapılışı

İğne oyası ayçiçeği modelinin yapılışı için önce siyah iple orta kısmını yapıyoruz. Daha sonra sarı ile yapraklarını yapıyoruz. Ve sarı ve siyah renk ile ayçiçeği görüntüsünü veriyoruz. Renkleri değiştirerek istediğimiz renklerde çiçekler yapabiliriz. Sıra geldi ayçiçeği modelinin videolu anlatımına. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler