Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri Anlatımlı

İğne oyası havlu kenarı modellerinden çok hoş çok zarif bir örneğin yapılışını hazırladık. İğne oyası havli kenarı örnekleri anlatımlı çiçekli modellerden. Ağır iğne oyası modellerini havlularınıza yapabilir daha sonra keyifle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda iğne oyası pike modelleri olarak da yapabilirsiniz. İğne oyası pike, havlu kenarı olarak yapılacak zarif iğne oyalarından. Birazdan yapılışını öğreneceğiz. İlk olarak daha önce bahsettiğimiz havlu kenarı modellerinden bahsedelim.

Bugüne kadar çok güzel iğne oyası havlu kenarlarından bahsettik. Genel olarak ağır örnekleri hazırladık. Mesela güllü bir örnek var. Eğer yapmak isterseniz ağır iğne oyası havlu kenarı. Havlu ve pike olarak çalışabilirsiniz. Hatta iğne oyası namaz örtüsü modelleri olarak da kullanılabilir. İğne oyası gül yapımı oldukça dikkat çekici. Havlu kenarı iğne oyaları yapılışı çiçekli iğne oyalarından ve oldukça güzel, zarif. İğne oyası pike takımı yapılışı da havlularda kullanılabilecek modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi iğne oyası havlu kenarı örnekleri anlatımlı modele geçelim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Yaptığınızda herkesin sipariş vereceği size sürekli örnek soracakları bir model hazırladık. Havlu kenarlarına veya pikelere yaptığımız zarif bir örnek. Anlatımı Türkçe videolu. Bu yüzden zorlanmadan yapabiliriz. Tabi ilk defa iğne oyası yapacaklar için zor bir örnek. Biraz daha ilerledikten sonra bu modeli yapabiliriz.

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri Anlatımlı

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri Anlatımlı 1

Son olarak videoya geçelim. Detaylı yapılışıyla iğne oyası havlu kenarları örnekleri anlatımlı modeli öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler