Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dağlı İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

İğne oyası havlu kenarı modellerinden bir tarif daha hazırladık. İğne oyası ağır modellerden. Ağır iğne oyası hem de çok gösterişli. Havlu kenarında kullandığımız tarifteki çiçeği dilerseniz farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Mesela tek çiçek motifini yapıp havlu süslemelerinde, namaz örtüsü süslemelerinde kullanabilirsiniz. Menekşe renklerinde yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı örneği her çeyizde mutlaka bulunur. En güzel oyaları araştırır bulur en güzellerini çeyizlerimiz için yaparız. İğne oyalarından satış yapıyorsak bu güzel örneği de modellerimiz arasına ekleyebiliriz. Sizlere çok sipariş aldıracak örneklerden. İğne oyası yapmak çok keyifli. Zaman buldukça yapmaya çalışıyorum. İğne oyası videoları izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilir kolay modellerle iğne oyası yapmaya başlayabiliriz. İğne oyası örneği ve yapılışı çeyiz için yapıyorsak eğer genelde ağır örnekler oluyor. Enli modeller oluyor. Dağlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı ağır ve çok zarif modellerden. Şimdi birlikte yapılışını izleyelim.

İğne Oyası Dağlı Havlu Yapılışı

Dağlı ve çiçekli bir örnek. İkisini birleştirerek havlu kenarlarına uyguluyoruz. Çeyizler için yapılabilecek en güzel örneklerden biri. Nasıl yapıldığını ise videodan adım adım izleyeceğiz. Seçtiğimiz havlulara içinde bulunan renklerle oyamızı yapmaya başlayacağız. Dağlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı bittiğinde nasıl görünüyor merak ediyor musunuz. Öyleyse hemen göz atalım.

Dağlı İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Yapılmaya değer örneklerden. Şimdi baştan sona anlatımıyla dağlı iğne oyası havlu kenarı yapılışını izliyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler