Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Kolay Çiçek Yapımı

Bu videoda iğne oyası çiçek örnekleri yapımı olarak anlatıyoruz. Videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. İğne oyası yazma modelleri, iğne oyası havlu kenarı modelleri olarak yapabilirsiniz. Mutfak havlusu modellerine çok yakışacak zarif bir model. Yazmalarınız için çok şık tığ oyası modelleri yapılışı yapabilirsiniz.

Sizlere iğne oyası modellerini videolu olarak vermeye çalışıyoruz. Daha iyi anlamanız ve öğrenmeniz için. İğne oyası modellerini öğrenmek isteyen aramızda birçok arkadaşımız var. Ve kursa gitme imkanı, zamanı olmayan birçok kişi. Kursa gidemeyenler için bizde modelleri videolu yayınlamaya çalışıyoruz. Videoyu izlerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Sizlerde videoda izlediğiniz ve uyguladığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdiye kadar yayınladığımız modellerin beğendiğiniz kısımlarını bir modelde toplayarak kendi tasarım yazma iğne oyaları yapabilirsiniz.

İğne Oyası Çiçek Yapımı Video

Videoda izlediğiniz modeli yazmalarınız için yapabilirsiniz. Ve sevdiğiniz renklerde , yazmanın içinde bulunan renklerde oyalarınızı yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir konuda bizlere ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler