Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Sıra Boncuklu İğne Oyası

Sol elle iğne oyası yapıyoruz bugün. İğne oyasının yönünü iğneyi tutuğumuz elimize göre belirliyoruz. Eğer iğne sağ elimizdeyse gidiş yönümüz iğne olan elimize doğru olmalı. Şimdi sol elle iğne oyasını yapıyoruz ya aynı modeli sağ elle de yapabiliriz. Sadece sağ elle yapanların gidiş yönü farklı olacak. Tek sıra boncuklu iğne oyası çok hoş duruyor. İğne oyası pırpır ve iğne oyası düğüm tekniğiyle yapılmış aralara boncuklar serpilmiş bir model. Kum boncukları yeterli miktarda eklediğimiz zaman çok yakışıyor, çok şık duruyor. Boncuksuz iğne oyalarına boncuk eklemesi yapabiliriz. Kum boncuklu iğne oyası modelleri yerine pullar, boru boncuklar, tahta boncuklarda ekleyebiliriz. Boncuklu iğne oyası yazma modeli sıralı iğne oyası modellerinden. Tek renk yazmalara, desenli yazmalara çok yakışacak. Boncuklu iğne oyası yazma modeli için yazmamızı, iğnemizi, iplerimizi hazırladıktan sonra aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilir bizde yazmalarımıza uygulayabiliriz.

Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

Mor renkli yazmaya gümüş renk boncuklarda çok yakışıyor. Bugün her renk yazmaya uyarlayabileceğimiz bir model anlatımı hazırladık. Siyah yazmaya iğne oyası olarak yapabilirsiniz. Yeşil yazmaya, desenli yazmalara uygulayabilirsiniz. İğne oyası sol elle yapılıyor ama siz aynı örneği sağ elle de yapabilirsiniz.

Tek Sıra Boncuklu İğne Oyası

Beyaz, siyah, kırmızı gibi birçok renge yakışacak çok hoş bir oya. Tek sıra boncuklu iğne oyası tarifi ise hemen aşağıda videoda. Hadi birlikte izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler