Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Bahar Çiçeği Yapılışı

İğne oyası örneklerinden harika bir örnek daha. Motifli iğne oyası modellerini ve çiçekli örnekleri seviyorsanız bu model tam sizlere göre. Daha önce paylaştığımız iğne oyaları aralarına yepyeni bir örnek yapılışı daha ekliyoruz. Yeni modelin yapılışına geçmeden daha önce yayınladıklarımızdan birkaçına değinelim. Yine motifli olarak yapılan modeller. Daha fazlasına mimuu.com üzerinden bakabilirsiniz. İğne oyası sepet modeli yapımı son zamanların en çok sipariş alan örneklerinden. Halkadan iğne oyası yapılışı ise güneş gibi duran değişik bir örnek. İğne oyası çiçek modelleri yazma örneği ise ağır örneklerden. Tam çeyizlik. Hadi şimdi iğne oyası bahar çiçeği yapılışına geçelim. Çok beğeneceksiniz.

İğne Oyası Modelleri Yapılışı

İğne oyası modellerinden çiçek motifli çok güzel bir örneğin videolu anlatımlı yapılışını hazırladık. Yazmalarınızda çiçek açtıracak bir model. Büyük mutfak havlu kenarlarında da kullanılabilir. Biraz daha büyük dağlar yaparak arasına çiçekleri kondurabilirsiniz. İğne oyası bahar çiçeği yapılışı farklı dağ çeşitleri ile kullanılabilir.

İğne Oyası Bahar Çiçeği Yapılışı

Oya çok güzel duruyor değil mi. İğne oyası bahar çiçeğinin yapılışını merak ediyor musunuz. Hadi hemen videolu olarak izleyelim. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler