Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Kenarı İğne Oyaları Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örnekle devam ediyoruz. Sırada çeyiz kıskandıracak iğne oyalarından bir anlatım var. Motifli iğne oyalarından. İğne oyası havlu kenarı modellerinde kullanıyoruz. İsterseniz iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Havlu kenarı iğne oyaları yapılışı rengi ve modeliyle göz kamaştırıcı güzellikte olmuş. İğne oyası dağları yaptıktan sonra havlunuza uygun renklerle çiçekleri yapmaya başlayabilirsiniz. Ağır iğne oyası modellerinden modası hiç geçmeyecek bir model. İğne oyası havlu kenarı modelleri için biraz ağır modelleri seçiyoruz. Sanırım adet olarak biraz az yapıldığı için.

Çeyizlik iğne oyası havlu modelinde boncukları, incileri kullanmayı da çok seviyoruz. Mesela bu modelde çiçeğin orta kısmına taşlar ekleyebiliriz. Kristal taşlar çok hoş duracaktır. İncileri de kullanabilirsiniz. Dağlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı çiçekli iğne oyalarından. Ağır, zarif ve çok güzel. İğne oyası havlu yapılışı için anlatıma geçip videodan havlu kenarı iğne oyaları yapılışını öğrenelim.

Havlu Kenarı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Muhteşem. Yine çok güzel bir iğne oyası örneklerinin yapılışını hazırladık. Havlu kenarlarında çok şık duracak hatta namaz örtüsüne de uyarlayacağınız zarif iğne oyalarından. İlk olarak iğne oyası dağ modelini yapıyoruz. Daha sonra çiçeklerimizi yapmaya başlıyoruz. Ortaya mükemmel bir oya çıkıyor.

Havlu Kenarı İğne Oyaları Yapılışı 2

Havlu Kenarı İğne Oyaları Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Eminim nasıl yapıldığını merak ediyorsunuzdur. O yüzden hemen havlu kenarı iğne oyaları yapılışını öğrenmeye geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler