Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Yapılışı

İğne oyası modelleriyle devam ediyoruz. Havlularda ve yazmalarda kullanacağımız harika bir örnek var. Hatta iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabiliriz. Çiçek motifinin orta kısmında yapılmış üçgen kısımların katlarını azaltabiliriz. Yazmalarda kullanmak istediğimizde tek kat üzerine yapıldığında daha güzel durur. İğne oyası havlu kenarı modelleri yaptığınızda 2 katlı 3 katlı yapabilirsiniz. Havlularda iğne oyalarını kullandığımız kadar mekik oyalarını da kullanıyoruz. Yapmak isteyeceğiniz bir modelden bahsetmek istiyorum. Yine havlu veya namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Mekik oyası havlu kenarı yapılışı. Çok hoş ağır bir örnek. Mekik oyası biliyorsanız o modeli kaçırmayın. Hemen yapın. Ben henüz mekik oyası bilmiyorum. İğne oyası havlu yapılışı zarif ve ağır modellerden. Keyifle yapacağımız örneklerden. Hadi iğne oyası havlu yapılışının detaylarına göz atalım.

İğne Oyası Havlu Nasıl Yapılır?

Kat sayısını azaltarak veya aynı şekilde bırakarak yapacağımız çok hoş bir örnek. Havlu, yazma, namaz örtüsü gibi hatta fularları süslemek için bile kullanabiliriz. İğne oyası tespih başlarını süslemek için kullanabiliriz. Bu model o kadar güzel ki tek renk, desenli, düz havlu fark etmez hepsinde muhteşem durur.

İğne Oyası Havlu Yapılışı

İğne Oyası Havlu Yapılışı 1

İğne Oyası Havlu Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. Bu modeli birçok yerde kullanabileceğimiz, uygulayabileceğimiz az önce belirtmiştik. Sıra geldi yapılışını öğrenmeye. Tek yapmamız gereken iğne oyası yapılışı videosunu izlemek.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler