Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Muhteşem bir model. Mekik oyası havlu kenarı yapılışı. Mekik oyalarından çeyizlik için modeller arıyorsanız kaçırmayacağınız bir örnek olmuş. Eğer satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak bir örnek. Mekik oyasından ağır bir örnek. İğne oyalarını havlulara çok yapıyoruz. Bugün havlulara mekik oyası yapıyoruz. Menekşe renklerinde yaprakları ile çiçekleri ile muhteşem bir örnek olmuş. Uyarlanarak daha küçük yapılarak mutfak havlularına ve yazmalara yapılabilir. Takım olarak da çok güzel duracak bir oya. Mekik oyası havlu kenarı yapılışı namaz örtülerinde de kullanabileceğiniz bir örnek. Sade olsun isterseniz tek renk olarak yapabilirsiniz. Mekik oyası örnekleri çok severek yapacağınız birçok yerde kullanacağınız örneklerden olacak. Hatta pike takımı modelleri bile yapılabilir. Mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışı pike olarak da yapıldığında çok güzel olmazmı sizcede. Mekik oyalarını diktikten sonra nasıl dikilir sorusunu da çok alıyoruz. Mekik oyası yazmaya nasıl dikilir daha önce paylaşmıştık. Havluya da aynı şekilde dikebilirsiniz.

Mekik Havlu Kenarı Örnekleri Yapılışı

Mekik oyalarından muhteşem bir model daha. Mekik oyası havlu kenarı yapılışı. Şahane bir model olmuş. Yeni mekik havlu kenarı modelleri arıyorsanız mutlaka yapmanız gereken bir örnek.

Mekik Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Ben bayıldım doğrusu. Hemen mekik oyası öğrenmek istedim. Tam çeyizlik, satış yapmalık bir model. Mekik oyası havlu kenarı yapılışı nasıl oluyor merak ediyorsanız tek yapmanız gereken altta bulunan videoyu izlemek. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler