Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Dolgulu Çiçek Yapımı

Mekik oyası modellerinden çok beğeneceğiniz bir örnek ile devam ediyoruz. Mekik oyası dolgulu çiçek yapımı. İğne oyası modellerinden ve tığ oyası modellerinden sıkça bahsediyoruz. Şimdi mekik oyası modellerinden bahsetme zamanı. Çok sık olmasa da mekik oyalarından da paylaşımlar yapıyoruz. Diğer tariflere önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi birkaç tanesine değinelim. Lolipop gibi iğne oyası keloğlan modelini andıran örnek gibi olan bir modelimiz var. Mekik oyası lolipop örneğinden bu tarife ulaşabilirsiniz. Mekik oyası salon takımı yapımı ağır motifli bir örnek. Birkaç motifi birleştirerek kare örtüye çevirebilirsiniz. Ve salon takımı olarak, masa örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Kolay mekik oyası modellerini yazmalarınıza yapabilirsiniz. İşte çok beğeneceğiniz çok zarif bir mekik oyası dolgulu çiçek yapımı.

Dolgulu Mekik Oyası Örnekleri

Mekik oyaları yazmalara çok yakışıyor. Bayram şekeri mekik oyaları vardı benim çocukluğumda. Çok güzel bir modeldi. Şimdi de harika modeller var. Yapraklı çok güzel bir örnek. Yazmalarınıza, havlularınıza ekleyerek ister günlük yaşamınızda isterseniz de çeyizlerinizde kullanabilirsiniz. Ben el emeği ürünleri kullanmayı çok seviyorum. Şimdilerde çeyiz mi kaldı. Hala yapılıyormu diyenlerde çok ama anneden hatıra, anneanneden hatıra, babaanneden hatıra el emeği göz nuru ürünleri seviyorum. Ve kullanmayı da seviyorum.

Mekik Oyası Dolgulu Çiçek Yapımı 1

Mekik Oyası Dolgulu Çiçek Yapımı

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek.  Çok güzel duruyor. Tek renk olarak da yapabilirsiniz. Renklerle istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. İşte bu güzel mekik oyası dolgulu çiçek yapımının tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler