Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Mekik Oyası Modelleri

Yeni mekik modellerinden çok güzel, çok zarif bir oya tarifi daha. Mekik oya modellerini yazmalarınız için yapabilirsiniz. Havlularınız için yapabilirsiniz. Kolay mekik oyası modellerini dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Papatyaları andıran, kır çiçeklerini andıran çok güzel bir oya. İğne oyası modellerinden sonra yazmalarda çok tercih edilen modellerden biri. Tabi tığ oyalarını unutmamak lazım. Mekik oyalarından temel tekniklerden düğüm tekniği ve pırpır tekniğini biliyorsanız videoyu izleyerek bu modeli rahatlıkla yapabilirsiniz. Mekik oyası anlatımlı videolu modeller ile yeni örnekleri öğrenebilir ve istediğiniz yerde kenar oyası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Benim çok sevdiğim modellerden biri çiçekli model. Mekik oyası çiçek nasıl yapılır önceki yazılardan bulabilirsiniz. Şimdi iğne oyasını da andıran bu güzel modelin yapılışına geçelim.

Yazma Mekik Oyası Modelleri

Kolay Mekik Oyası Modelleri

Oyamızı yazmalarınızda, havulularınızda bulunan renklere göre yapabilirsiniz. Çok güzel ve zarif duruyor. Kolay mekik oyası modelleri baharın gelişini müjdeliyor gibi. 2 gündür Ankara’da hava çok güzel. Sanki bahar geldi. Ağaçlar tomurcuklanmış. Yakında çiçek açarlar. Tabi atalarımızın dediği mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır sözünü unutmamak lazım. Ağaçlar çiçek açıp don vurmaz inşallah. Neyse sözü çok uzatmadan bu güzel çiçekli modelin tarifine geçelim.

Kolay Mekik Oyası Modelleri 1

Krem rengi iplik her oya ile çok güzel duruyor. Oyalarınızı daha gösterişli yapmak için, oyayı patlatmak için aralara krem serpiştirebilirsiniz. İşte mükemmel oyanın tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler