Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Yapımı Anlatımlı

Baharın en güzel çiçeklerinden papatya ile mekik oyası yapımı anlatımlı olarak sizlerle. Bizim oralarda sarı renkli papatyalarda çok olur. Biz beyaz renkli papatya oyası modelleri yapacağız. Aynı modeli farklı renklerde de hazırlayabilirsiniz. Marifetli eller yeni mekik oyalarını videolu olarak hazırlamaya devam edeceğiz. Mekik oyalarını tek olarak da örebilirsiniz. İğne oyaları ve tığ oyası modelleri ile birleştirerek de. Geçtiğimiz günlerde sizlerle tığ oyası ile birleşmiş halinin anlatımını videolu olarak paylaşmıştık. Ucu tığlı mekikten nasıl yapıldığına ulaşabilirsiniz. Tüm detayları videoda baştan sona ayrıntılı bir şekilde verilmişti. İğne oyası ile birleşmiş haline birkaç örneğimiz mevcut. Mekik oyalı iğne oyası yapılışından anlatımına videolu olarak ulaşabilirsiniz. Daha fazla hobinin anlatımlarına Mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Papatyaları istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Biz mekik oyası papatya dedik ama mekik oyası çiçek yapımını yazmalarınıza , havlularınıza uygun renklerde yapabilirsiniz.

Anlatımlı Mekik Oyası Papatya Örneği Nasıl Yapılır?

Çiçekli Mekik Örneği 1

Çok şık çok zarif bir mekik oyası yapımı anlatımlı modeli. İster yazma kenarına ister havlu kenarına uygulayabilirsiniz. Baştan sona yapılışı videolu olarak sizlerle. Mekik oyası derslerine devam ediyoruz. Ve çok şık bir papatya oyası modellerinin mekik uygulamasını görüyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Şimdi bu zarif modelin nasıl yapıldığının detaylarına geçelim.

Aşağıdaki videoda ise papatya oyasının iğne oyası ile yazmaya eklenişini göreceksiniz. Ve mekik oyası anlatımlı yapımı modelini tamamlamış oluyoruz. Yazmalara, havlulara çok yakışacak bir örnek. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Mekik Oyası Yapımı Anlatımlı”
  1. Domenica dedi ki:

    Bellissimo e possibile vedere anche delle cuffie in lana fatta ai ferri?con motivo treccine avanti grazie

    1. Melek dedi ki:

      grazie

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler