Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Çiçek Motifi Yapımı

Mekik oyası modellerinden çok hoş bir örneğin yapılışını hazırladık. Mekik oyası havlu kenarlarında, mekik oyası namaz örtüsü modellerinde kullanacağınız bir motif. Ayrıca tek renk çalışarak mekik oyası salon takımı modellerinde, mekik oyası runner modellerinde de kullanabilirsiniz. Mekik oyası kitap ayraçları, mekik oyası yelek – şal gibi modellerde de kullanabilirsiniz. Tek renk veya 2 renkli yapacağınız mekik oyalarından.

Bu paragrafta mekik oyası çiçek motifi yapımına geçmeden önce daha önce yaptığımız motifli mekik oyalarından bahsedelim. Dolgulu yapraklar mekik havlu kenarı yapılışı dolgulu yapraklardan oluşan ikili çiçek örneğinden oluşuyor. Mekik oyası dağlar veya iğne oyası dağlarla birlikte kullanabilirsiniz. Mekik oyası menekşe nasıl yapılır paylaştığımız diğer modellerden biri. Yazmalarınıza yapabilirsiniz. Mekik oyası çiçek motif yapılışı beğeneceğiniz diğer örneklerden. Gelelim şimdi mekik oyası çiçek motifi yapımına geçelim.

Mekik Oyası Çiçek Motifi Nasıl Yapılır?

İki renkli olarak çalışılan güzel bir motif anlatımı hazırladık. Büyük motif olduğundan havlulara ve namaz örtülerine uygulayabilirsiniz. Yuvarlak motifleri bir araya getirerek daha büyük motiflere dönüştürerek salon takımları, yatak odası takımları örebilirsiniz.

Mekik Oyası Çiçek Motifi Yapımı

Mekik Oyası Çiçek Motifi Yapımı 1

Çok güzel görünüyor. Ortada küçük çiçek kenarda küçük çiçeği tamamlayan büyük yapraklardan oluşan çiçekten oluşan güzel bir model. Son olarak altta bulunan videoya geçelim mekik oyası çiçek motif yapılını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler