Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Havlu Modelleri Yapılışı

Mekik oyası modellerinden çok güzel bir havlu kenarı yapılışı hazırladık. Videolu anlatımla yepyeni model mekik oyası havlu modelleri yapılışı. Menekşe renklerinde veya sevdiğiniz renklerle yapacağınız şahane bir oya. Dolgulu mekik oyası çiçeklerle yapılmış çok zarif bir örnek. Mekik oyaları çeyizlerinizde muhteşem duracak. 2021 mekik oyası modelleri kaçmayacak tariflerden. Mekik oyalarından havlu kenarlarına yapılacak bir diğer örnek ise mekik oyası havlu kenarı yapılışı. Muhteşem bir model. Mekikten havlu kenarı yapılışı 3lü çiçekten oluşan alt zemini iki renkli olan örneklerden. Namaz örtülerine de uyarlayacağımız mekik havlu kenarı örnekleri yapılışı havlulara da çok yakışır. Az sonra paylaşacağımız mekik oyası havlu modelleri yapılışı çok beğeneceğiniz çeyizleri kıskandıracak, satış yapanlar için çok sipariş aldıracak bir örnek. Hadi yapılışına geçelim.

Mekik Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Menekşe renklerinde veya diğer renklerle muhteşem duracak bir havlu kenarı yapılışı hazırladık. Havlu kenarlarında çok güzel duracak mekik oyalarından. Ağır örnekleri seviyorsanız en güzel görülmemiş yeni modeller olsun istiyorsanız hemen bu tarifi yapmaya başlayabilirsiniz. Mekik oyası havlu modelleri yapılışı videoda baştan sona anlatılmakta. Hemen yapmak isteyeceğiniz örneklerden. Hemen 2 farklı renkle uygulamasının nasıl durduğuna bakalım.

Mekik Oyası Havlu Modelleri Yapılışı 4

Mekik Oyası Havlu Modelleri Yapılışı 6

Mekik Oyası Havlu Modelleri Yapılışı 1

Mekik Oyası Havlu Modelleri Yapılışı 2

Mekik Oyası Havlu Modelleri Yapılışı 3

Mekik Oyası Havlu Modelleri Yapılışı

Muhteşem duruyor değil mi. Harika. Eğer modeli beğendiyseniz ve hemen yapmak istiyorsanız ilk olarak havlularımızı iplerimizi hazırlayalım. İkinci olarak ise hemen altta bulunan videoyu izleyelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Kaynak : https://www.instagram.com/eftelyanin_mekikleri/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler