Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Havlu Kenarı Örnekleri Yapılışı

Havlu kenarı modelleri ile devam ediyoruz. Sırada yine çok beğeneceğiniz mekik havlu kenarı örnekleri yapılışı videosu var. Havlu kenarları mekikleniyor. En güzel mekik oyası modellerini videolu anlatımları ile hazırlıyoruz. İğne oyaları, dantel örnekleri havlu kenarları yapıyoruz. Mekik oyası havlu kenarları yapıyoruz. Sıralama yapacak olursak herhalde 3. sırada yer alır. Önce dantel modelleri, sonra iğne oyaları, sonda mekik oyaları gelir diye düşünüyorum. Eğer yanılıyorsam beni uyarabilir sizde fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yeni mekik havlu kenarı modelleri havlularınıza severek yapacağınız modellerden. Sırada çiçeğini yazmalarda da çok kullandığımız bir örnek var. Dolgulu mekik oyası modellerinden. Mekik havlu kenarı nasıl yapılır videolu olarak hazırlamıştık. Muhteşem bir modelden daha bahsetmek istiyorum. En son paylaştığımız modellerden biri. Mor çiçekleri olan her renkle yapıldığında muhteşem duracak bir örnek. Mekik oyası havlu kenarı yapılışı. Çeyizler için satış için mutlaka yapmanız gereken bir örnek. Mekik havlu kenarı örnekleri yapılışı için hemen anlatıma geçiyoruz.

Mekik Oyası Havlu Kenarı Yapımı

Mekik havlu kenarı örnekleri yapılışında kullandığımız modelin orta kısmındaki çiçeği mekik oyası yazma modellerinde de kullanıyoruz. Çok güzel oluyor. Yazmalarınıza da ortadaki motiften yapıp yazma – havlu takım yapabilirsiniz. Çeyizlik modellerde takımlar çok kullanılıyor. Bende tercihimi o yönde kullanıyorum. Hediyelik olarak da hazırladığımda lif modelleri, iğne oyaları, tığ oyaları veya mekik oyalarından takım yapıyorum. Lif, yazma, küçük havlu, büyük havludan güzel bir takım. Aynı renklerde patik modelleri, şal modellerinden takım oluşturuyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz.

Mekik Havlu Kenarı Örnekleri Yapılışı 2

Mekik Havlu Kenarı Örnekleri Yapılışı 1

Mekik Havlu Kenarı Örnekleri Yapılışı

Çok güzel bir mekik oyası tarifi daha hazırladık. Mekik havlu kenarı örnekleri yapılışı için hemen altta videoyu bulabilir havlularınız için keyifle yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler