Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Modelleri

İğne oyası modellerinden sonra sizlere şahane mekik modelleri hazırladık. Mekik oyası modellerinden en güzel örneklerinin yapılışını sizlerle videolu olarak paylaşmıştık. Şimdi yapacağınız çalışmalarda sizlere fikir verecek modeller hazırladık. Renk uyumları açısından sizlere fikir verecek. Örnek olarak sizlere fikir verecek. Yazma kenarları , havlu kenarları için uygulayabileceğiniz örnekler mevcut. Mekik oyasından takılar mevcut. Motifli mekik oyaları mevcut. Yani kısacası mekik modellerinden her şey yapabilirsiniz. Kenar oyaları olarak yapabilirsiniz. En çok yazma, havlu ve salon takımlarında kullanılıyor mekik modelleri. Mekik oyaları ile iğne oyalarını, tığ oyalarını harmanlayabilirsiniz. Örnekleri sitemizde mevcut. Alt kısmını mekik çiçeğini iğne oyası yaparak mekik iğne oyası yapabilirsiniz. Mekik oyalı iğne oyası yapılışı böyle bir örnek mesela. Siz örnekleri bu şekilde çoğaltabilirsiniz. İğne oyasından, tığ oyasından beğendiğiniz örnekleri mekik ile birleştirerek yepyeni modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Dolgulu mekik modelini istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Bir yaprağı farklı diğer yaprağı farklı şekilde ayarlayabilirsiniz. Mekik havlu kenarı yapılışında bulunan çiçeğe namaz başörtüleri içinde yapabilirsiniz. Anlatımlı , videolu daha fazla model için Mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli. Daha fazla hobi, örgü , kanaviçe, penye ip örgüleri de anlatımları ile bulabilirsiniz.

Mekik Örnekleri

Galeride 50 nin üzerinde mekik modelleri var. Beğendiğiniz modelleri yazmalar , havlular ve diğer kenar modelleri için kullanabilirsiniz. Modelleri , yapılışlarını paylaşmak bizden uygulamak sizden. Şimdi bu şahane mekik modellerini birlikte inceleyelim.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/search/pins/?q=mekik%20oyas%C4%B1&rs=typed&term_meta[]=mekik%7Ctyped&term_meta[]=oyas%C4%B1%7Ctyped

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler