Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Mekik Havlu Kenarı Yapılışı

Güzel bir video hazırladık. İğne oyası modelleri değil, tığ oyası modelleri değil, mekik oyası modellerinden çok şık bir havlu kenarı yapımı. Mekik oyası bilenler hemen yapacaklardır bu modeli. Yeni başlayanlar belki biraz zorlanabilir. Mekik oyası mevlit başörtü modellerine de uygulayabilirsiniz. Bundan sonra videolarımıza mekik oyalarına da yer vereceğiz. Yapmak isteyenler, yeni modeller arayanlar ve öğrenmek isteyenler için. Ben mekik oyası bilmiyorum. Sadece çocukluğumda merak salmış ve geçişleri öğrenebilmiştim. Okul olduğu için ilerletememiştim. Şimdilerde ise pek vakit bulamıyorum.

Çeyiz hazırlığında olanlar için en güzel modelleri vermeye devam ediyoruz. Çeyizlik şal modelleri, örgü modelleri , çantalar, dıy projeleri, iğne oyaları , lif modellerini ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.  Satış yapanlar için, ev dekorasyonları için bir şeyler yapmak isteyenler için. En yeni , kolay , pratik modelleri araştırıp yayınlıyoruz. Torunlarını battaniyeler, yelekler , hırkalar örmek isteyen anneanneler , babaanneler, anneler için süper modeller hazırlıyoruz.

Mekik Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Bundan sonra videolu modellerimize mekik oyalarını da ekleyeceğiz. Çok güzel mekik oyaları modelleri arıyorsanız her zaman olduğu gibi bizi takip etmeye devam edin. İşte sizlere süper bir model.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler