Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası 3D Gül Nasıl Yapılır?

Mekik oyası modellerinden bu kez yepyeni şahane bir modelin yapılışını hazırladık. 3 boyutlu oyalardan. Mekik oyası 3D gül nasıl yapılır? Gülü yaptıktan sonra yazmalarınıza ister yine mekik oyalarıyla tutturabilirsiniz. İğne oyası örnekleri ile birleştirebilirsiniz. Gülü sadece oya yapımında değil farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Mesela mekik oyasından küpe modelleri, mekik oyasından tespih ucu, fular süslemelerinde kullanılabilir. Mekik oyasından motifler yapıp çeşitli şekilde kullanılabilir. Mesela mekik oyası menekşe nasıl yapılır bahsetmiştik. Yine yazmalara iğne, tığ veya mekik oyalarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Mekik oyası lale modeli yapımı hazırlamıştık. Yine çeşitli şekillerde ekleyerek kullanacağımız örneklerden. Mekik oyası kiraz yapılışı da yazma kenarlarında veya takı yapımında kullanılabilir. Gelelim şimdi detaylarıyla mekik oyası gül nasıl yapılır öğrenmeye.

Mekik Oyası  Gül Yapılışı

Bu kez tığ oyaları ile mekik oyalarını birleştiriyoruz. Çok şık 3d mekik oyası gül yapıyoruz. Daha önce tığ oyaları ile mekik oyalarını, iğne oyaları ile mekik oyasını çok birleştirdik. Bugünde tığla mekiği birleştiriyoruz.

Mekik Oyası 3D Gül Nasıl Yapılır? 1

Mekik Oyası 3D Gül Nasıl Yapılır?

Mekik Oyası 3D Gül Nasıl Yapılır? 3

Mekik Oyası 3D Gül Nasıl Yapılır? 4

Mekik oyaları, iğne oyaları veya tığ oyaları kullanarak yazmalarda kullanabilirsiniz. Takı yapımında kullanabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim ve mekik oyası 3d gül nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler